Euro 2012 mialo sie odbyc bez burd,a tu prosze:

Euro 2012 mialo sie odbyc bez burackich burd, Polacy to przeciez taki kulturalny i goscinny narod, a tu prosze:

„Pierwsi przylecieli Grecy, a niedługo po nich na Okęciu wylądowali w niedzielę wieczorem piłkarze z Rosji. W policyjnej asyście autokarem przemknęli szybko do miejsca swojego zakwaterowania – hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu.

Przed budynkiem czekało na nich około stu osób stojących za barierkami, którymi na wszelki wypadek odgrodzono hotel. Tuż przed przyjazdem zawodników flagę unijną nad wejściem do gmachu zastąpiła trójkolorowa flaga Rosji.

Na chodniku czekało sporo warszawskich Rosjan i wielu zaciekawionych przechodniów, którzy zatrzymywali się, by zobaczyć jak drużyna wysiada z autokaru.

Atrakcja trwała jednak bardzo krótko. Drzwi otworzyły się, rozległy się brawa i piłkarze w garniturach ruszyli prosto do hotelu. Przed wejściem witała ich obsługa hotelowa w koszulkach z logo reprezentacji Rosji. Niektórzy pomachali do tłumu, któryś z zawodników uścisnął dłoń swojego rodaka z tłumu.

Do zgromadzenia dołączyła niewielka grupka Solidarnych 2010, którzy na co dzień w pobliżu pełnią wartę pod swoim namiotem. „Nie chcemy święta ruskiej flagi” oraz „I tak przegracie wszystkie mecze” – krzyczał po polsku i po rosyjsku jeden z Solidarnych. Przyniósł transparent ze zdjęciami ofiar katastrofy smoleńskiej i napisem: „Oni zginęli, my będziemy trwać„.

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,11857716,Rosjanie_w_Warszawie__Powitali_ich_fani_i__Solidarni_.html

p. s.

A potem pretensje, ze jak nas widza, tak nas pisza 😀